سورپرایز جدید همراه ساپورت || حذف دایمی تحریم های گوگل  ویز  اسپوتیفای  نتفیلیکس و تمام سرورهای مورد نیاز شما

با سلام خدمت تمام همکارن همیشگی ما

باز هم در خدمت شما هستیم با یه خدمت رسانی ناب و کم یاب خدمت شما همکاران و عزیزان دوست داشتنی
همانطور که تمام عزیزان مطلع هستند  تمام افرادی که از سرویس های  cisco  openvpn  kerio  ikv2/ipsec  l2tp/pptp  و …. استفاده میکنند  بعد از مدتی دچار محدودیت اتصال و باز کردن سایت های زیادی در گوگل می شوند و تنها راه حل این مشکل به صورت معمول تعویض ip می باشد که البته متاسفانه بعد از چند روز مجدد ip توسط سرویس دهنده هایی از قبیل ویز و اسپاتیفای و نتفلیکس و گوگل و…… بسته شده و امکان باز کردن این سایت ها به هیج عنوان با ان ip میسر نیست .
از انجایی که این سایت ها از محبوبیت جهانی  و البته محبوب در میام مصرف کنندگان ایرانی نیز هستند این امر برای ایرانیان بسیار ناخوشایند بوده و همیشه دوستان به دنبال راه حل قطعی و دایمی برای حل این مشکل بوده اند که متاسفانه هیج راه حل قطعی تا کنون برای این مشکل در سرتاسر گوگل یافت نشده که ما با افتخار برای اولین بار این مشکل را حل کرده و هر سایتی را میتوانیم از تحریم در اورده و حتی میتوانیم هر سایتی که مد نظر شماست را در لیست سرویس های رفع تحریم قرار دهیم .
عمل ما علاوه بر اینکه باعث میشود تمام ip های شما به عنوان ip تمیز  در بستر وب شناسایی شود و البته اتصال پایداری را برای شما به ارمغان اورده و باعث بالا  رفتن کیفیت  اتصال سرویس های شما در بستر وب شود .
رفع این محدودیت ها به صورت دایمی می باشد و حتی شامل  jp های  بلاک شده قبلی شما نیز بوده و نیزا به تعویض ip نمی باشید .

همکارن عزیز در نظر داشته باشند که ما برای حل این مشکل زمان زیادی را صرف کرده و برای ما نیز هزینه زیادی را شامل شده و مطمعنا این خدمات را نیز نمی توان به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داد .
لذا  تعرفه ای را برای استفاد ه کننده گان از این سرویس در نظر گرفته ایم و کسانی که مایل هستند این سرویس را به لیست سرویس های خود اضافه نمیایند باید هزینه ای را مناسب با  تعداد سرویس هایی که دارند  پرداخت نمایند و از انجا که تعداد سرویس های هر کاربر  با دیگری  متفاوت می باشد لذا هزینه پرداختی کاربران نیز با هم متفاوت می باشد .
 لیست تعرفه ها به شرح زیر می باشد :

کاربر با  تعداد سرور ۱تا ۵ عدد : ۵۰۰ هزارتومان
کاربرا با تعداد سرور  ۶تا ۱۰عدد: ۱ میلیون
کاربر با تعداد سرور ۱۰ تا ۲۰ عدد:  ۲میلیون
کاربر با تعداد سرور ۲۰ تا ۳۵ عدد : ۳ میلیون
کاربر با تعداد  ۳۶ عدد به بالا  :  هزینه ۴ میلیون

هزینه ها به صورت یکبار پرداخت می باشد


و یک سورپرایز دیگر هم برای همه عزیزان داریم که  برای همه مشتریان به صورت رایگان در حال اعمال می باشد
بسیاری از  تریدرها و مشتریان با مشکل  ip v6 در زمان اتصال به سرویس محبوب سیسکو هستند که  بعد از اتصال موقعیت ipv6 را با موقعیت ایران شناسایی میکند که این مشکل نیز به صورت قطع توسط همراه ساپورت برای تمامی همکاران در حال فیکس و رفع می باشد . بعد از این فیکس دیگه مشکل موقعیت هویز ایران به صورت کامل رفع شده و موقعیت اصلی لوکیشن سرور مورد استفاده نمایش داده خواهد شد و فیکس این مورد خیال تمام تریدران عزیز و کسانی که در بورس و بایننس هستند را رفع خواهد کرد

همراه ساپورت همراه همیشگی شما


Hamrah-Supportیکشنبه, جولای 24, 2022

« بازگشت